ICM - Schoonmaakbedrijf

Over Ons

Van een stevige start tot een gevestigde waarde.

Martin Niemiec richt in 2016 ICM Belgium op  om zich te focussen op industriële schoonmaakdiensten met een knipoog naar klassieke schoonmaak. Hij bouwt in geen tijd een aanzienlijk klantenbestand op waardoor de eerste medewerkers al begin 2017 een feit zijn. 2017 is ook het jaar dat zijn levenspartner Ozlem Sagman medezaakvoerder wordt van de firma. Vandaag leiden ze een onderneming met +45 gemotiveerde medewerkers en  +180 tevreden klanten verspreid over gans België.   

 

Wie zijn we?

Wij zijn schoonmakers pur-sang, die hoogkwalitatief en compleet werken, met een “meedenkende schwung”. Kortom, we geven om jouw werkplek en die van jouw medewerkers. Het moet niet enkel zuiver, of hygiënisch zijn, maar ook bijdragen aan de uitstraling van uw firma en de eerste indruk verzorgen die bezoekers krijgen tijdens een bezoek.


Visie & Missie

Wij geloven dat schoonmaak een vak apart is dat enkel door experts mét passie kwalitatief uitgeoefend kan worden. Daarom straalt iedere medewerker het DNA uit van onze firma. 

Elk lid van het ICM-team krijgt via onze ICM Academy een hoogwaardige opleiding opdat zij hun klanten de kwalitatieve service kunnen geven die ze verdienen. Bovendien verdienen onze mensen op een ergonomische manier te kunnen werken, ondersteund door de machines en technologieën van morgen.

Op deze manier willen wij de markt naar het niveau van de toekomst brengen.


Team

Özlem Sagman
Zaakvoerder

✉ ozlem@icm-belgium.be

✆ +32 472 27 28 47

Martin Niemiec
Zaakvoerder

✉ martin@icm-belgium.be 


Kevin Ost
Executive Manager

✉ kevin@icm-belgium.be

✆ +32 472 27 28 47

Tom Vermeersch
Finance Manager

✉ tom@icm-belgium.be

✆ +32 472 27 28 47



Sylvie Broos
Marketing Manager





Dirk Van Riet
Teamleader Industry

✉ dirk@icm-belgium.be

✆ +32 470 97 83 27 

Bjorn Hennekam
Support/Planning

✉ bjorn@icm-belgium.be

✆ +32 460 96 38 09 






keyboard_arrow_up

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x